Закон вдячності: неймовірно простий і дієвий закон, який навчить вас жити у гармонії зі світом

5752

img.bibo.kz

Дізнайтеся, як звичайна людська вдячність може дивовижно змінити ваше життя!

“Світ – це дзеркало, і воно повертає кожному лише його відображення”

Зараз ми не про те, щоб просто говорити «спасибі», коли нам роблять щось хороше, хоча і це теж для когось може бути кроком вперед. А про ту вдячність – всеосяжне внутрішнє і зовнішнє відчуття, коли все в людині розкривається назустріч прагненню віддати щось від себе … Щоб відновити якийсь невидимий баланс в просторі і створити навколо себе поле гармонії.

Наше життя відбувається в просторі, де все є грою і взаємодією енергій. Фактично це одна всеосяжна Енергія, Свідомість-Істина, Свідомість-Сила, яка, просто, ніби граючись, тече багатьма потоками і струмочками і проявляє себе в різних якостях.

Коли відносно нас відбувається, з будь-якого джерела, акт дарування – це означає, що до нас від цього джерела перенаправлено «порцію» Енергії. Зазвичай нам дуже приємно щось отримувати. Будь-який подарунок, безумовно, є актом Добра. І якщо наша внутрішня психічна сутність живе вже проявленою своєю природою, то ми розуміємо, що будь-який такий акт-дар по відношенню до нас повинен бути оцінений. Оцінений настільки, що відразу виникає прагнення дякувати, яке вогненно піднімається з глибин єства: а це означає – щось віддавати. І віддавати часто навіть більше за отримане.

Існує такий закон, який багато хто вже перевірив своїм життям. Чим більше ти віддаєш – при цьому безкорисливо, не думаючи про отримання чогось натомість – тим більше дарів звідусіль до тебе приходить. Всесвіт щедрий надзвичайно. Але він працює за законом еха, за законом відображення. Він бачить, що ви віддаєте, – і він віддає вам. Але оскільки Всесвіт незчисленно багатший за кожного з нас, тому й обдаровує навіть не з королівською, а з воістину Божественною щедрістю.

Було сказано вище про людей з розвиненим даром віддачі-подяки. Коли людина дякує-віддає, не замислюючись. Однак серед нас на планеті багато молодих душ, які роблять буквально перші кроки в освоєнні простору своєї душі, свого духовного серця. Таким людям варто просто м’яко допомогти. Як? Взагалі завжди найкращий, найдієвіший і безпрограшний спосіб – на власному прикладі. Хтось скаже, що це спосіб, розрахований на віддалений у часі результат. Нічого, не страшно. Нам не треба взагалі турбуватися ні про час, ні і про результат. Головне – просто робити.

Треба зауважити, що Подяка – це наш постійний благородний і дуже красивий Учитель. І варто йому з’явитися в нашому житті хоча б один раз, як він непомітно стає нашим постійним супутником. Тому що перше реалізоване бажання дякувати переростає в необхідність. Подяка стає потребою нашого Серця.

Щоразу, коли ми стараємося бути вдячними, абсолютно чарівним чином змінюється наше життя. По-перше, в нас відкривається дар бачення / відчування того, за що ми повинні бути вдячні в кожному дні свого існування.

Ми прокидаємося вранці, відкриваємо вікно – і вдихаємо на повні груди чисте повітря. Господи, дякую тобі! Зовсім скоро на небі зійде Сонце і буде дарувати нам світло і тепло. Дякую тобі, любе Сонце! Ми підемо у ванну вмитися і відкриємо кран з водою. Прийми мою подяку, щедра стихіє води! Ви вийдете на вулицю, і хтось вам усміхнеться. Дякую, Боже, що нагадуєш мені про свою постійну любов! Ви відкриваєте комп’ютер, щоб перевірити пошту або зайти в Скайп, а хтось з друзів вже надіслав вам чудову музику, або цінну інформацію або просто написав: «Привіт, як ти?»

А ви розумієте, що це все – не дрібниці, що хтось віддав вам шматочок свого часу, послав промінчик уваги, хвилю ніжності – перенаправив потік Енергії у Ваш бік. І у вашому серці раптом розпускається така гарна, така ароматна і ніжна квітка … Ця квітка – ваша Подяка.

Буває так, що ви просите допомоги, поради, підтримки – і негайно ж всесвіт вам посилає це: хтось відразу приходить на допомогу, простягає руку, підставляє плече … І беззастережно віддає вам свій час, свою енергію, свою любов – навіть не думаючи, що він вам щось дарує. Але ми самі повинні це розуміти. І не бути лише споживачами дарувань, але і неодмінно – тими, хто віддає. Щоб зберігався баланс енергій в просторі, щоб ви не ставали енергетичними боржниками. У якій формі віддавати подяку – у нас всередині завжди присутній незримий “підказувач”, який знає, як ми повинні вчинити в той чи інший момент. Це наша інтуїція, частина нашого пробудженої свідомості. До неї варто навчитися прислухатися, бо її голос часто такий тихий і тонкий …

Коли ви вчитесь дякувати за будь-яку дрібницю, ви з подивом усвідомлюєте, що дрібниць насправді ж і немає: «Адже дрібного насправді немає: все в світі сповнене значення; штрихом до штриху малюється сюжет, а нитки тонкі тчуть рух Буття … » Виявляється, що всі ці наші щоденні дрібниці – необхідні частини пазлика, щоб скласти повну картину вашого життя. Щоб вона стала цілісною, щоб вона стала справжньою.

І тут, з відкриттям у вашому серці отдающего потоку Подяки, у вашому житті починають відбуватися справжні чудеса. Адже ми пам’ятаємо: Всесвіт є наше відображення. І коли в нас прокидається щедрість подяки, Всесвіт-Життя починає без кінця обсипати нас у відповідь своїми щедротами. І тоді ви, йдучи по вулиці, може раптом просто завмерти від виливається з серця потоку. Тому що усвідомлюєте, наскільки щедра життя по відношенню до вас і наскільки вона вас любить …

Ви розумієте, що кожен день просто купаєтеся в океані її Достатку: адже у ваше життя постійно притікає щось нове, ви знаходите нові можливості, нові зв’язки. У ваше життя приходять люди-коштовності: Таїнство дружби-любові, або Люди, як коштовності. Вони до вас просто притягуються – за законом Відповідності, за законом Дарування та Подяки.

Вчіться дякувати і не втомлюйтеся бути вдячними. Помічайте будь-яку дрібницю в вашому дні, яка є подарунком: хтось вас втішив і підбадьорив, хтось допоміг знайти потрібну книгу, хтось просто розсмішив (а гумор – це завжди дар Господа, який найбільший гуморист з усіх нами знаних), хтось віддав вам щось своє, не менш йому потрібне, хтось написав «посилаю тобі любов і ніжність» … Дякуйте у відповідь.

Дякуйте носія дарів, дякуйте за саму можливість дякувати, дякуйте Всесвіту, Господу, Життю – бо все це є Одне. І не важливо, кому ви дякуєте – головне, що Енергія Подяки постійно виходить від Вас.

Учитель Шрі Рамана Махарши сказав колись одну фразу, в якій міститься вся філософія і мудрість Єдності: «Роблячи що-небудь для когось, ви робите це для себе». Усвідомте всю глибинну міць і таємний сенс сказаного. Ця фраза гідна медитації. І в процесі цієї глибокої, всеохоплюючої медитації ви будете відкривати і перше, і друге, і -надцяте дно цієї на всі часи потаємної Мудрості …• не пропусти