Як купити будинок: рекомендації та поради

185

Напевно, кожна людина, хоча б один раз замислювався про придбання власного будинку. Ні, не квартири в шпаківні, а справжнього дому на землі, який завжди уявляють, коли говорять про справжнього чоловіка. Іронізувати на цю тему можна довго, але якщо говорити серйозно, то купити будинок мріють дуже і дуже багато. Головне знати, як вибрати нерухомість своє мрії, не зробивши банальних помилок.

Земля під будинком

Ті, хто придивляються до придбання власного будинку, вже не один і не два рази зустрічали такі визначення, як ІЖС, садівництво, фермерство і подібні. Для початку треба розібратися в чому ж полягають плюси та мінуси кожної категорії землі:

  • Нерухомість ІЖС. Купівля будинку на землях, призначених для індивідуального житлового будівництва, може виявитися правильним рішенням. Адже тут є всі умови для проживання.
  • Будівлі в котеджному селищі. Це ще один прекрасний варіант придбання безпроблемною нерухомості. Крім того, що ці будинки доступні для прописки, так ще в деяких проектах передбачені такі блага, як централізоване газове опалення і вода і хороші підводи електрики.
  • Об’єкти на землях поселень. Купівля такого будинку може сприяти не тільки особистим насолодам, а й принести вигоду, його власнику, адже споруди на землях поселень можуть мати комерційний характер.
  • Будинки на промислових землях. Варто сказати, що землі промислового призначення з’явилися в результаті виділення частини земель для будівництва фабрики та заводу, які були винесені за межі поселень.
  • Будинки на землях сільгосппризначення. Мабуть, найбільший мінус земель сільськогосподарського призначення – це неможливість отримати в будинку прописку.

Сьогодні легко купити будинок по ссилці на DOM.RIA. Українці вибирають сайт за те, що тут запущена програма перевірених оголошень. Не має значення в якому регіоні ви живете просто вибирайте перевірений варіант і будьте впевнені, що інформація про нього актуальна. Таке житло особисто перевіряється інспектором, який фіксує його стан панорамною камерою. Сайт DOM.RIA №1 і з ним складно конкурувати аналогічним сайтам в Україні.

Місце знаходження

Чималу роль при виборі будинку грає його місце положення відносно сторін світу. Хтось вважає за краще дома на півдні, де раніше сходить сніг, і більше можливостей виростити повноцінний урожай. Комусь подобається будинок на заході, особливо це стосується тих, хто має багато знайомих за кордоном в тому напрямку і любить запрошувати їх до себе на дачу, щоб посидіти та поспілкуватися на природі під шашлики. Був і залишається популярним серед жителів північний напрямок.

Будинки на півночі, найчастіше, набувають ті, хто хоче жити ближче до благ цивілізації, адже в північному напрямку найбільшу кількість розвинених міст і селищ. Будинки на сході – це особливий напрямок. Тут можна зустріти як будинки, розташовані близько до міста, так і маленькі, дуже віддалені селища, де є можливість повністю злитися з природою і послухати тишу.

Переваги володіння будинком

Мабуть, у володінні будинком є ​​кілька незаперечних переваг:

  • Приватний будинок дозволяє власникові безперешкодно приймати багато гостей.
  • Його можна збільшити за площею, як у висоту за рахунок надбудови ще одного поверху, так і в ширину, завдяки додавання прибудови.
  • Володіння будинком в межах міста дозволяє жити на своїй землі без відриву від цивілізації і її благ, в тому числі це стосується зручних під’їзних шляхів і наявності в крокової доступності великих центрів.
  • Будинок в селищі зручний тим, що може служити як основним житлом, так і дачею, і ви завжди будете впевнені, що вашу нерухомість не пограбують, тому що поруч постійно живуть люди, та й саме селище досить часто має охорону.
  • Якщо ви хочете купити будинок на березі це зобов’яже власника бути гостинним господарем, адже посидіти в тиші у води мріють дуже багато жителів мегаполісів. Маючи будинок на березі водойми ви приречені на безліч охочих приїхати погостювати в вашому райському куточку.

У будь-якому випадку заміський будинок – це дуже корисне придбання, яке врятує вас не тільки від шуму, давши відчути себе ближче до природи, а й буде досить значним пасивом, який, в крайньому випадку, можна реалізувати або перетворити в актив.

Різноманітність вибору

Крім цінових характеристик будинку, вельми важливі його просторові характеристики. Пропонуються до продажу будинки різної поверховості. Найчастіше, звичайно, зустрічаються одноповерхові та двоповерхові будинки, рідше пропонуються до продажу триповерхові будинки, ну і зовсім уже й рідка зустрічаються чотириповерхові палаци. Який би будинок ви не обрали, варто пам’ятати одне – тепер це ваш будинок і в ваших руках все, щоб він став найтеплішим, добрим і затишним. Щоб кожному члену сім’ї в ньому було добре, комфортна і зручно.• новини партнерів