Танці нон-стоп: Фестиваль музики і мистецтв у долині Коачелла

377

Фестиваль музики і мистецтв в долині Коачелла (Coachella Valley Music and Arts Festival) – один з найбільших заходів подібного роду в Америці. Компанія Goldenvoice щорічно проводить його в місті Індіо, штат Каліфорнія, розташованому в долині Коачелла. Цього року фестиваль вперше проходить у два етапи: перший триденний танцювальний марафон вже відвідало близько 225 000 чоловік!

У фестивалю досить довга історія: вперше він відбувся в 1999 році, а з 2001 року проводиться щорічно в третій або четвертий вихідний квітня. У цьому році організатори вирішили порадувати всіх шанувальників інді-року, хіп-хопу, електронної та поп-музики і прийняли рішення про проведення фестивалю в два етапи. На сцені Коачелла-2012 виступлять близько 140 музикантів, більшість з яких – зірки світового масштабу! Хедлайнерами фестивалю цього разу стали The Black Keys, Radiohead, а також дует Доктора Дре (Dr. Dre) і Снуп Догга (Snoop Dogg). Раніше тут «запалювали» Мадонна, Red Hot Chili Peppers, Rage Against The Machine, Jay-Z, Muse та інші імениті виконавці.

Родзинка Коачелла-2012 – «виступ» легендарного репера Тупака Амару Шакура (Tupac Amaru Shakur, або 2Pac). Як відомо, музикант загинув в 1996 році у віці 25 років, однак за допомогою новітніх технологій організаторам вдалося створити на сцені тривимірне голографічне зображення артиста.

На фестивалі кожен може вибрати розвагу собі до смаку, адже на території розташовано одразу кілька сцен: основна сцена (Coachella Stage), відкритий театр (Outdoor Theatre), Гобі-тент (Gobi Tent), Мохаве-тент (Mojave Tent) і Сахара- тент (Sahara Tent). Крім відмінної музики, фестиваль славиться художніми і скульптурними виставками і інсталяціями, які проходять на досить високому рівні!

Snoop Dogg виступає з голографічним зображенням Тупака Шакура під час заключного концерту в перші вихідні Коачелла-2012

Фестиваль музики і мистецтв в долині Коачелла збирає екстравагантну публіку

Художня інсталяція

Щасливці, які потрапили на Фестиваль музики і мистецтв в долині Коачелла

Вид з колеса огляду на долину Коачелла, де проходить фестиваль

Фестиваль музики і мистецтв в долині Коачелла славиться лазерними шоу і скульптурними виставками• не пропусти