Катастрофа та затоплення лайнера “Costa Concordia”

262

У ніч на п’ятницю 13 розкішний круїзний лайнер «Costa Concordia» з більш ніж 3200 пасажирами і 1000 членами екіпажу на борту напоровся на риф, нахилився і частково затонув біля берегів острова Джильи, Італія. Вже підтвердили смерть 6 людей, включаючи двох французьких пасажирів та одного члена екіпажу з Перу. Всі вони потонули у водах Середземного моря після краху. 14 людей як і раніше числяться зниклими без вісті, а рятувальники продовжують шукати вцілілих. Нещасний випадок стався всього через кілька годин після відплиття, і пасажирам ще не встигли провести інструктаж з техніки безпеки, тому при евакуації на кораблі панував хаос. Капітан Франческо Скеттіно був заарештований. Крім інших звинувачень, його також звинувачують у тому, що він залишив корабель одним з перших. У цьому випуску зібрані фотографії затонулої «Costa Concordia» і спроб знайти 14 пасажирів.

Круїзний лайнер «Costa Concordia» накренився, сівши на мілину біля берегів острова Джил. (AP Photo / Giglionews.it, Giorgio Fanciulli)

Італійський пожежний вертоліт забирає пасажирів з лайнера «Costa Concordia». Пожежні працювали всі неділю, щоб врятувати члена екіпажу зі зламаною ногою через 36 годин після трагедії. (AP Photo / Gregorio Borgia)

Рятувальники перевіряють води навколо з «Costa Concordia» після аварії корабля. (Filippo Monteforte / AFP / Getty Images)

«Costa Concordia» після аварії біля берегів острова Джил. 6 пасажирів потонули, 14 все ще числяться зниклими без вісті, після того як італійський лайнер з 4200 людьми на борту сів на мілину.

Аварія та затоплення лайнера "Costa Concordia"

«Costa Concordia» в оточенні дрібних суден. (AP Photo / Gregorio Borgia)

Пожежні оглядають величезні брили, що стирчать з корпусу круїзного лайнера «Costa Concordia» на наступний день після катастрофи. (AP Photo / Andrea Sinibaldi, Lapresse)

Пробоїни в корпусі корабля. (Reuters / Stringer)

«Costa Concordia» лежить на боці після катастрофи. (AP Photo / Gregorio Borgia)

«Costa Concordia» біля західного узбережжя острова Джильи в Італії. (Reuters / Italian Guardia di Finanza)