Білл Гейтс дав чотири поради для успішного та щасливого життя

2050

Співзасновник Microsoft і один із найбагатших людей у ​​світі Білл Гейтс розповів про чотири істини, які допоможуть досягти особистого успіху в житті.

Так, він рекомендує прийняти свою унікальність — це дозволить бути впевненим та розвиватися у правильному напрямку. «Не порівнюйте себе ні з ким у цьому світі. Якщо ви так робите, ви ображаєте себе», – зазначає бізнесмен.

Гейтс також радить не засмучуватися через помилки, а отримувати з них уроки. Успіх — це не чорно-біла концепція чи життя за принципом «все чи нічого». Він вважає, що ця віра породжує страх невдачі та перешкоджає розвитку.

Третя порада Гейтса полягає у особистій відповідальності за своє життя.

«Якщо ти народився бідним, то це не твоя помилка. Але якщо ти помреш бідним, то це твоя помилка», – Білл Гейтс, Співзасновник Microsoft

Мільярдер упевнений, що люди, які беруть під контроль своє життя, здатні вирватися з порочного кола бідності та використати можливості для зростання та успіху.

Четверта рекомендація адресована тим, хто вже зміг чогось досягти: «Успіх – поганий вчитель. Він спокушає розумних людей, змушуючи їх думати, що вони не можуть програти», – Білл Гейтс, Співзасновник Microsoft

Після досягнення великих цілей та мрій важливо впоратися із самовдоволенням. Адже це почуття призводить до самозаспокоєння та небажання продовжувати експериментувати, що гальмує особистий прогрес.

Щоб не потрапити в цю пастку, підприємець радить заохочувати нові ідеї, не боятися приймати ризиковані рішення і прислухатися до думки інших людей. Це хороша стратегія на шляху до успіху, робить висновок підприємець.• не пропусти