WISWILAS – унікальний музично візуальний проект

425

WISWILAS — це унікальний творчий проект, який ставить за мету ідею збереження звуку в просторі, зводячи в цінність його живе сприйняття та неповторність.Поєднавши простір з музикою, передається його унікальне звучання та зберігається особливість і індивідуальність акустики. Надихаючись звуковим дизайном, участники ,на чолі з засновником проекту Богданом Половко, експерементують з музичними інструментами, способом звукозапису і вибором цікавих локацій.

Також важливою метою для проекту є розвиток та збереження українських середовищ, які часто потребують реконструкції та реставрації. Таким чином, арт-проект прагне до популяризації важливих культурних та суспільних об’єктів, тим самим звертаючи увагу на їх особливість та потребу шанобливого ставлення.

Особливості проекту WISWILAS

Написання музики чи звукових доповнень до кожної локації проводиться в живому часі всередині середовища, завдяки чому музиканти одночасно надихаються його настроєм, історією та унікальною акустикою. Основним задумом є важливість максимально органічного розміщення звучання в просторі, тим самим розкриваючи та доповнюючи його.

Ще одним унікальним аспектом WISWILAS є і бінауральна модель звукозапису. Це означає, що звук, який лунає, записаний максимально натурально і ідентично для прослуховування, відображаючи всі особливості місця. Але важливим є прослуховування в навушниках, так як тільки в них можливо повною мірою насолодитись технологією запису. Таким чином, проект ілюструє місця, які мають свій неповторний звук чи акустику. Однак, ви самі можете ввімкнути відео та відчути звукову співпричетність до побаченого. В цьому й розкривається назва проекту – What I See When I Look At Sound (Що я бачу, коли дивлюсь на звук).

Епізоди WISWILAS

Незвичний музично-візуальний проект вже встиг записати два епізоди: у палацо-паркового комплексі Качанівка та на берегах київського водосховища у Вишгороді.

В маєтку Тарновських на Чернігівщині, музика лунає в альтанці, збудованій в 1830-х роках та присвяченій композитору Михайлу Івановичу Глінці, який в свій час працював над визначною оперою “Руслан та Людмила”. Відеозапис з цього місця наповнений емоціями загадковості і романтизму та сповнений відчуттям мінливості часу, який все перетворює в історію. Неймовірно! Ми ж з вами можемо насолодитись та відчути, як розкривається звук в цьому спорудженні, а ще краще зібратись та відвідати це місце наживо.

В епізоді з безкрайнього київського водосховища хвилі доповнюють м’який звук саксофону, а різкі ноти синтезатору, які підкреслюють переливи звучання, розлітаються над водою. Незвичайне поєднання звуків, але звучить захопливо.

На цьому участники не зупиняються та розглядають цікаві місця для подальших творів. Побажаємо їм натхненного захоплення та будемо слідкувати за подальшими замальовками.

Додаткову інформацію, а також інші музичні проекти засновника WISWILAS ви зможете знайти на офіційному сайті wiswilas.com.

 



• не пропусти