“Путін не піде”: у Авакова пояснили план по Донбасу

  530

  Президент Росії Володимир Путін найближчим часом не погодиться забрати з “ДНР” і “ЛНР” свої війська. План поетапного звільнення Донбасу, який озвучив глава МВС Арсен Аваков, враховує цей чинник.

  Про це заявив в ефірі ObozTV радник глави МВС Зорян Шкіряк.

  Радник Авакова зазначив, що введення миротворців ООН на Донбас підтримують США, Євросоюз і “всі цивілізовані країни світу”, але при цьому закликав “дивитися на реалії”.

  “Наша позиція в одному – якщо заводити миротворців, вони повинні розміщуватися по всій території окупованої частини Донбасу і взяти під контроль державний кордон. Хтось вірить в те, що Путін на це піде? Введення миротворців передбачає повне виведення російських окупаційних військ, які присутні на українській окупованій території в кількості 10-15 тисяч. Хтось у це вірить? Ні! ” – підкреслив Шкіряк.

  “Путін з Донбасу не втече. Він зацікавлений продовжувати агресію в Україні, підтримувати цей конфлікт з метою шантажу не лише України, а й усього цивілізованого світу. Тому план поетапної деокупації, який також включає введення миротворчого контингенту, є на сьогоднішній момент найбільш прийнятним для обговорення з нашими міжнародними партнерами”, – зазначив він.

  На думку Шкіряка, план Авакова “може бути втілений у життя і реалізований за певних обставин”.

  Радник глави МВС не став прогнозувати, коли цей план можуть привести в дію. За його словами, “загадувати терміни – справа невдячна”.


  • не пропусти

  • магазин