Військові НАТО і Javelin: в “ДНР” забили на сполох через “прорив ВСУ”

  638

  На території так званої “ДНР” оприлюднили зведення, в якому зазначено, що в зону АТО прибули військовослужбовці НАТО для організації і проведення провокаційних обстрілів позицій терористів.

  Як пише на своїй сторінці в Facebook керівник групи “Інформаційний Опір”, народний депутат (“Народний фронт”) Дмитро Тимчук, також бойовики “доповіли” командуванню про застосування ЗСУ деяких невпізнаних “іноземних керованих ракет”.

  Тимчук зазначає, що під цим мається на увазі ПТРК з натяком на Javelin.

  “Очевидно, командири частин оперативно вловили задум командування окупантів, орієнтуючись на “розвідзводки”, – пише нардеп.

  За його словами, також терористи розповсюдили чутки про так званий прорив ВСУ.

  “Серед жителів Петровського району Донецька і бойовиків в підрозділах, що займають позиції в районі Мар’їнки і по південно-західній околиці Донецька, ходять наполегливі чутки про те, що “ВСУ зібрали за Мар’їнкою величезну кількість танків та іншої “броні” і найближчим часом влаштують прорив”. Цілком можливо, поштовхом для подібних чуток стало тимчасове закриття місцевого КПВВ і жорсткі заходи з охорони тилу, вжиті в цьому районі українськими військами”, – сказано в повідомленні.


  • не пропусти

  • магазин