“Давити незадоволених”: у Криму створили “козачі дружини”

  123

  З ініціативи керівництва ФСБ Росії в окупованому Криму почалося створення козацьких воєнізованих формувань.

  Як повідомив керівник групи “Інформаційний Опір” та народний депутат ( “Народний фронт”) Дмитро Тимчук в Facebook, “козачі дружини” будуть підкорятися місцевій окупаційній владі.

  “Діяльність цих структур буде регламентуватися т.зв. “законодавчими актами і постановами держради”, фінансування буде виділятися з “республіканського бюджету”, а при т.зв. “главі Республіки Крим “буде функціонувати робоча група з питань козацтва”, – сказано в повідомленні.

  Він зазначив, що проект повністю організовується і координується ФСБ РФ.

  За його словами, формування використовуватимуть для придушення громадянського невдоволення і здійснення тиску на проукраїнськи налаштованих громадян на півострові.

  Серед завдань “козачих дружин”: несення служби по “охороні громадського порядку” в населених пунктах анексованого півострова; надання допомоги в охороні “кордону”; проникнення під виглядом цивільного населення в інтересах ФСБ РФ на материкову частину України з метою збору актуальної розвідувальної інформації військового і військово-політичного характеру, а також проведення розвідувально-диверсійної діяльності.






  • не пропусти

  • магазин