Прибрати війська Путіна: Молдова попросить допомоги у України

  140

  Молдова має намір почати переговори з українською владою про виведення російських військ з Придністров’я через коридор на території України.

  Дану заява під час 11-го Київського безпекового форуму в Києві 12 квітня зробив прем’єр-міністр Республіки Молдова Павло Філіп, передає УНІАН.

  Він підкреслив, що Кишинів постійно вимагає і просить виведення російських військ з території Молдови, а також трансформації нинішньої операції в Придністров’ї в міжнародну цивільну місію з міжнародним мандатом.

  “Ми впевнені, що це допоможе створити належне підґрунтя для вирішення придністровського конфлікту шляхом переговорів”, – зазначив прем’єр.

  Філіп нагадав, що раніше на Мюнхенській конференції з безпеки на спільній з представниками РФ панелі говорив про виведення російських військ з Молдови. У свою чергу представник Росії пояснив, що існує проблема вивозу озброєння через Україну в зв’язку зі складною ситуацією в державі.

  “Я його запевнив, що у нас достатньо переконливих потужностей і можливостей переконати наших українських друзів зробити коридор, щоб можна було вивезти і озброєння, і амуніцію, які все ще зберігаються в Придністров’ї”, – заявив прем’єр Молдови.


  • не пропусти

  • магазин