Крим відправили в минуле: журналіст розповів про стратегію окупантів

  112

  Тимчасова окупація Криму Росією по суті відкинула півострів на роки назад – він одночасно повернувся до часів режиму екс-президента-втікача Віктора Януковича і в період 90-х.

  В такому розвитку подій зацікавлені ті, хто в зазначений час перебував при владі на півострові або ж був представником кримінальних кіл, говорить журналіст Павло Казарін в відеоблозі для “Радіо Свобода”, опублікованому на його сторінці в Twitter.

  “Анексія стала для Криму машиною часу. Тільки вона відправила його не в майбутнє, а в минуле. Причому не в радянське минуле, а в зовсім недавнє. Крим став заповідником Януковича. Ті, хто керував півостровом при Вікторові Федоровичу, нікуди не поділися. Ті, хто дерибанив землі і бюджети, тепер свердлять дірки під російські ордени. А на додачу почали спливати хлопці з 90-х”, – зазначає він.

  Як приклад він наводить кар’єрний ріст ватажка окупаційної “влади” Криму Сергія Аксьонова і мера Сімферополя Ігоря Лукашова.

  “Ті, хто пережив бандитські розбірки і генерала Москаля, раптово отримали друге дихання. Тільки вони тепер нічим не ризикують: в Росії не критикують владу – перед нею можна тільки загравати. Камені з неба іноді перестають бути фігурою мови”, – підсумував Казарін.


  • не пропусти

  • магазин