Знищення ПВК “Вагнера” ​​в Сирії: найманці почали безслідно зникати

  621

  Родичі заявили про зникнення двох жителів Свердловської області, учасників ПВК “Вагнера” ​​після того, як вони оприлюднили інформацію про загиблих “вагнеровців” під час бою в Сирії.

  За інформацією видання Znak.com, Микола Хитьов і Ігор Швецов з селища Кедрове були затримані так званою службою безпеки ПВК “Вагнер”.

  Після того, як інформація про втрати “вагнеровців” в Сирії була оприлюднена, додому вони не повернулися.

  “Хлопці повернулися, а Ігоря так ніхто і не бачив. Що з ним, де він – ніхто нічого не говорить”, – поділився з кореспондентом видання один із сусідів Швецова в Кедровому. Інші жителі селища також підтвердили цю інформацію – Швецова не виявилося серед бійців ПВК “Вагнера”, які днями повернулися з Сирії.

  За місцем проживання Хітьова також говорять, що чоловік до цих пір не повернувся.

  Про затримання Хітьова і Швецова службою безпеки ПВК “Вагнера” ​​повідомив російський пропагандист і військовий оглядач Максим Калашников.

  “Тепер і в самому “Вагнері” з пристрастю шукають тих, хто повідомив про загиблих і сам факт розгрому. Лютує служба безпеки ПВК, посадивши “на контейнер” кількох бійців. Мені повідомили про те, що так тримають Шведа, Циклопа і Хіта (позивні бійців)”, – написав він.

  Невідомою залишається доля Олександра Кіша (він же Циклоп) – колишнього жителя Луганщини, який приєднався до “вагнеровців” ще на Донбасі.


  • не пропусти

  • магазин