“Мене вибісило”: “понаїхавший” Притула поставив киян на місце

  1983

  Український телеведучий і шоумен Сергій Притула різко висловився щодо киян, які упереджено ставляться до тих, хто приїхав у столицю.

  Він привів у приклад обговорення перейменування площі Льва Толстого в одному зі столичних товариств.

  “Мене вибісило інше! Це ставлення корінних киян до приїжджих жителів столиці, яким повилазило в коментарях”, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

  Притула опублікував кілька з них:

  “Юлія Свічкарьова: Як же ви дістали з перейменуванням. Понаїхали і вирішують тут за киян. Давайте вже і Київ поміняємо”;

  “Сергій Михайлов: Покажіть мені цих “киян”, які висловилися за перейменування?! Це лімітчиков понаїхавших за киян сприйняли?”;

  “Надія Васильченко: Сумно. Перейменовують особи, а не мають до Києва відношення! Прописка – це ще не киянин!”;

  “Олена Гавриш: Задовбали вже зі своїми перейменування… Відчепіться від Києва, його вулиць, площ, станцій метро тощо. Їдьте в свою малу сім’ю там і перейменовувайте… я, корінна киянка, боюся загубитися в рідному місті… через вас”;

  “Кияни! Ви чого?! Ви звинувачуєте нас у чому? В тому, що ми намагаємося якось впливати на стан справ у місті, де ми живемо?! Ви дійсно вважаєте, що не народження у Києві не дозволяє нам впливати на процеси в столиці? Ви з нас зараз смієтеся, чи що? Може докотимося до раісся – для русских, масква для масквичей?” – обурився шоумен.

  Також він розповів, як починав працювати в столиці.

  “Ми пахали. І не на одній роботі. А на двох-трьох. Я вставав о 5 ранку, щоб поїхати на роботу на радіо. Зарплатою на радіо я міг оплатити житло. Все! Друга робота була на життя. Але я хотів трошки більше, тому у мене була ще й третя робота. Але не було жодного знайомого киянина, який би пахав на трьох роботах”, – зазначив телеведучий.

  При цьому Притула наголосив, що не засуджує і не називає ледачими киян.

  “Я просто закликаю ставитися з повагою до нас, до тих, хто “понаїхав”. Тому що ми, по-перше, зняли з ваших голів, багато геморою в сенсі чорної роботи, а по-друге, кияни, ми своєю працею заслужили право впливати на процеси в цьому місті. Навіть якщо без прописки. Просто нас багато. Дуже. Ми – це няні в пологових будинках і таксисти, ми – це військовослужбовці за контрактом та менеджери, у яких склався кар’єрний ріст, ми – це телеведучі та солісти популярних груп. І ми не претендуємо на ваше право називатися киянами. Ми – жителі Києва. Але ми звикли, щоб там, де ми живемо, нам було зручно! Змиріться!” – зазначив він.


  • не пропусти

  • магазин