Samsung пообіцяла позбавити все людство від смартфонів

  3054

  З кожним роком попит на смартфони тільки збільшується, причому з дуже великою швидкістю. Керівництво компанії Samsung Electronics украй стурбований таким станом справ, тому як люди стають заручниками своїх мобільних пристроїв, хоча повинно бути навпаки. В інтерв’ю виданню The Guardian один з топ-менеджерів південнокорейської корпорації заявив, що компанія Samsung збирається позбавити все людство від смартфонів.

  Віце-президент Samsung по мобільних та інформаційних технологій в Великобританії і Ірландії Корір Бенкет закликає людей перестати обмежувати свої життя одним лише смартфонів, що зараз робить більшість. Він упевнений, що в 2018 році всі сучасні люди тільки що і роблять, як кланяються своїм смартфонам, використовуючи їх всюди, де тільки можна.

  Високопоставлений співробітник китайської корпорації розуміє, що одними лише бажаннями проблему вирішити не можна, тому він розповів журналістам про те, що зараз інженери Samsung зайняті створенням нових гаджетів, які допоможуть людям нарешті випрямитися в повний зріст і випустити з рук смартфони. Це прямий натяк на те, що вже в найближчому майбутньому південнокорейська компанія позбавить все людство від мобільних пристроїв, запропонувавши якусь альтернативу.

  Керівництво Samsung впевнене, що в найближчі кілька років на ринку мобільної електроніки трапиться найбільший прорив за останні десять років, після якого звичні смартфони зміняться до невпізнанності. Вони навчаться бути більш самостійними і корисними для людини, отримавши підтримку безлічі різних функцій і можливостей.

  Однією з функцій, яка в найближчі роки з’явиться на смартфонах Samsung, стане можливість мобільних пристроїв самостійно відповідати на вхідні повідомлення в месенджерах і соціальних мережах, щоб людина могла приділяти більше часу реальному житті, а не постійно дивитися в екран телефону, набираючи текст.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин