Приголомшлива новина про Android 9.0 Pi – нову операційну систему для всіх смартфонів

  347

  У це складно повірити, але з моменту виходу фінальної стабільної збірки Android 8.0 Oreo пройшло вже майже півроку, оскільки Google виклала її в вільний доступ ще в серпні 2017 року. Протягом усього цього часу співробітники американської корпорації працювали над новою операційною системою, якою є Android 9.0 Pi. Точна назва майбутньої ОС невідомо, однак зараз всі експерти схиляються до двох варіантів – «Pie» (пиріг) і «Pineapple Cake» (ананасовий пиріг).

  Сьогодні відомий розробник Мішааль Рахман з форуму XDA повідав про прийдешнє анонсі операційної системи Android 9.0 Pi, який трапиться в ході конференції для розробників Google I/O 2018. Вона буде проходити в період з 8 по 10 травня включно. Проте, американська корпорація в нинішнього року, як і в минулому, піде на хитрість. Девелопер стверджує, що скачати і встановити нову ОС всі бажаючі зможуть значно раніше – 14 березня.

  Проте, розробник закликає всіх не думати, що вже в цей день можна буде скачати Android 9.0 Pi, а потім встановити на мобільний пристрій. За його словами, перша тестова збірка новітньої операційної системи виявиться доволі нестабільною, тому в ній можуть глючити навіть базові функції. Вона призначена спеціально для розробників, щоб вони могли почати тестувати свої власні додатки на сумісність, а також почати роботу над новими функціями, використовуючи додані в систему API.

  Іншими словами, вкрай авторитетний розробник поділився приголомшливою новиною про Android 9.0 Pi, яку він, швидше за все, дізнався від своїх колег, які працюють безпосередньо в Google. Реліз фінальної збірки операційної системи для всіх смартфонів відбудеться в липні-серпні 2018 року, після чого всі бажаючі отримають доступ до коду стабільної збірки. Ентузіасти, як і завжди, займуться створенням кастомних прошивок, а розробники з компаній почнуть багатомісячний процес оновлення своєї продукції до новітнього програмного забезпечення.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин