Жорстокі “бої без правил” між українськими школярками: психолог пояснив поведінку підлітків

  191

  Записана на відео бійка школярок у Каховці Херсонської області наробила галасу в соцмережах. Свідками інциденту стали кілька десятків підлітків, які були в захваті від цього видовища.

  “Це все в фільмах сприймається, як героїзм. Тому ця норма переноситься на власну норму поведінки. І це не сприймається, як щось виняткове. Для них це в нормі – себе захистити, а скоріше, себе показати”, – розповіла ТСН шкільний психолог Вікторія Ткачук.

  Інші дорослі шукають більш конкретних винуватців. “Зараз у соціальних мережах йде якесь власне життя особливе. Це колишні подружки”, – розповіла про бійку 9-класниці і 8-класниці заступник директора Каховської школи №3 Ірина Ліпунова.

  “У цій ситуації винних знайти, хто конкретно винен, дуже складно. По-перше, є недопрацювання батьків, домашнього виховання. Можливо, десь, я з себе не знімаю відповідальності, можливо, школа не в повній мірі їх заохочувала до роботи” , – припускає директор Каховської школи №1 Віктор Пендальчук.

  Одну з дівчат називають важким підлітком, вона стоїть на обліку у правоохоронців, бо раніше вже билася. Зате у її подруги хороші характеристики. Вона запевняє, що йшла на зустріч, щоб просто поговорити, а її мати вже написала заяву в поліцію. Там відкрили провадження за нанесення тілесних ушкоджень.

  “Розслідується, рішення буде прийнято після отримання результатів судово-медичної експертизи. Зараз проводяться невідкладні слідчі дії”, – розповів заступник начальника Каховського відділу поліції Валерій Пестрецов.


  • не пропусти

  • магазин