Британську пресу шокувало шоу на Інтері

  125
  Телеканал “Інтер” вже не вперше потрапляє у гучні скандали. Нещодавно обурення глядачів викликала не стільки політика цього ресурсу, скільки окрема програма на дуже гостру соціальну тему. І справа вийшла практично на міжнародний рівень, повідомляє Знай.
  Зокрема, низка британських таблоїдів засудили канал за випуск сюжету програми “Стосується кожного” про 12-річну породіллю, назвавши ці кадри “найгіршим у світі шоу та телевізійним соромом”.
  Йшлося про ДНК-тест у прямому ефірі, за допомогою якого намагалися встановити особу біологічного батька дитини – припускали, що це міг бути або вітчим, або рідний брат.
  Як запевняє журналіст Вілл Стюарт, подібний вчинок став справжнім випробуванням для дівчини-підлітка зі слабкою психікою. Для її віку дуже складно переживати запрошення до студії, зізнаватися перед камерами у тому, що хочеться всіма силами приховати.
  “Шоу, яке безсоромно виставило дівчинку на широкий загал в ефірі, викликало дві перевірки місцевих медійних регуляторів. Десятки глядачів звинуватили шоу в образі та порушенні прав на приватність бідної дитини”,- підкреслив кореспондент.
  Зайнялася цим питанням і Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення – призначена перевірка за фактом звернень глядачів та активістів.
  Втім, сюжет про ймовірний інцест досі хвилює публіку: навіть британці почали заявляти, що знущання над неповнолітньою заради рейтингів – аморальна справа.
  Що світить телеканалу за випуск програми невідомо. Але буквально на наступний день після гучного скандалу ролик зник з мережі.

  • не пропусти

  • магазин