Порошенко знайшов ключик до Трампа – експерт

  289

  Петр Порошенко, Дональд Трамп

  США допомагають Україні створити таку систему управління сектором безпеки, яка дозволить нам відсікати агресію і зараз, і в майбутньому

  Про це в інтерв’ю Politeka Online розповів дипломат і експерт Фонду «Майдан закордонних справ» Олександр Хара.

  Можна критикувати Президента України Петра Порошенка за багато речей, але потрібно віддавати належне за позитивні. Здається, він знайшов ключик до американському колезі Дональду Трампу. Істотних результатів він не отримав, але це не погано.

  Для нас важливо те, що американці допомагають нам бути економічно самостійними: через МВФ, інвестиції, інші інструменти. Вони допомагають реформуватися і дуже часто дають, вибачте, чарівний пендель, щоб наша влада не чинила опір, а щось робила. Вони підтримують громадянське суспільство, яке контролює нашу владу.

  Надзвичайно важлива річ — це те, що вони дають нам не рибу, а вудку. Вони допомагають нам створити таку систему управління сектором безпеки, яка дозволить нам відсікати агресію і зараз, і в майбутньому. Президент сказав важливу річ, що давайте будемо дивитися, як можна встановити системні відносини з Вест-Пойнтом. Це найкраща академія, де готують вищий офіцерський склад США. Ми, як частина західної цивілізації, повинні бути сумісні з США, з нашими друзями з НАТО.

  Нагадаємо, виступаючи в раді безпеки ООН, президент України Петро Порошенко заявив, що єдиним ефективним рішенням для деескалації конфлікту є миротворча операція ООН. Однак мандат миротворців повинен покривати всю окуповану територію, включаючи російсько-український державний кордон.

  Джерело: Politeka  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин