Скільки коштує оренда житла по Україні

  128

  Орендувати квартиру маленької площі найдешевше можна на околиці обласних центрів України

  Восени оренда квартир особливо актуальна, тому що з початком навчального року в міста приїжджають тисячі студентів, яким потрібне житло. Через високу вартість послуг ЖКГ до плати за оренду додається певна сума, яка піде на оплату рахунків. Тобто, формально вартість оренди залишається колишньою, але, щоб не відлякати клієнтів, орендодавці змушені «урізати» свій власний дохід.

  Розглянемо, які варіації цін на оренду однокімнатної квартири в новобудовах у вересні. При зборі даних для матеріалу, експерти опитали професійних ріелторів України про те, за скільки можна зняти комфортабельне житло в багатоквартирних нових житлових будинках по всій Україні.

  Рекордсменом став, природно, Київ. У столиці ціни на оренду житла зовсім «пішли у відрив» від загальноукраїнських – 12000 грн за квартиру. Серед інших центральних областей України, найвищі показники виявлені в Дніпрі. Так, зняти однокімнатне житло тут можна в середньому за 6000 грн. Найдешевше орендувати житловий об’єкт можна в новобудовах Кропивницького – за 2800 грн.

  У Західній частині України середні ціни на оренду однокімнатних квартир варіюють в межах 3800-6000 грн. За найвищою ціною зняти житло можна у Львові – за 6000 грн. Максимально недорого орендувати об’єкт можна в новобудовах Чернівців – за 3800 грн.

  У Східній частині України, як в Харкові, так і в Запоріжжі зняти однокімнатну квартиру вийде в середньому за 5000 грн. Так, в двох регіонах нами зафіксовані однакові показники.

  У Південній частині України недорогий виявилася оренда в Миколаєві – за 4000 грн. При цьому найвищі ціни простежуються в Одесі – 8000 грн.

  У Північній частині України найбільш дорогі квартири Житомира – за 4800 грн. За доступну ціну реально отримати квартиру в Сумах – 3500 грн.

  Житло орендують в основному студенти і молоді самотні або сімейні люди. У пріоритеті райони з розвиненою інфраструктурою. Важливо, щоб поряд з будинком були зупинки громадського транспорту, а також різні соціально значимі об’єкти.

  Джерело: domik.ua


  • не пропусти

  • магазин