“Кривавий м’ясник”: ЗМІ дізналися про візит в Україну командира приватної армії Путіна

  159

  Командир найманців із приватної військової компанії “ПВК Вагнера”, які воюють на Донбасі та в Сирії, ?Дмитро Уткін навесні 2016 року приїжджав на кілька днів до рідного селища Смоліне на Кіровоградщині, щоб відвідати свою матір.

  Про це розповіли мешканці Смоліного, повідомляє Цензор.НЕТ.

  Зазначається, що земляки Уткіна дуже здивувалися, коли дізналися зі ЗМІ, що “Вагнер” зовсім не військовий пенсіонер. “Він їздить тільки на поїзді. Ніколи не скажеш, що він якийсь там агресор. З мамою на дачу за руку йдуть, звідти – теж за руку”, – зізналися жителі Смоліного. Також там викликав резонанс той факт, що президент Росії Володимир Путін особисто вручив Уткину нагороду.

  “Дождь”: Дмитро Уткін – крайній праворуч

  У свою чергу голова селищної ради Микола Мазура, розповів, що багато його односельців служили в Росії, а деякі з них воювали в Чечні.
  “Мати його після цього фото заходить в магазин до нас і каже: “Сепаратисткою мене називаєте? Я – агресор! А сепаратисти – в Луганську”. Дивилася на цю фотографію, де Путін орденом його нагороджував, раділа: “Куди дядько Вова скаже, туди Діма і поїде”, – згадала одна з місцевих мешканок.

  У публікації наголошується, що “армія” Вагнера – це приватний військовий підрозділ, набраний із відставників силових відомств та ветеранів локальних війн. “Це численна і професійна структура, яка виконує брудну роботу для російського уряду. Найманці Вагнера були помічені ще в Криму – спільно з російськими військовими вони роззброювали українські частини. Потім перебралися на Донбас. Саме загін Вагнера називають виконавцями низки вбивств у т.зв. ЛНР: Іщенка, Мозгового, Бєднова, Дрьомова”, – йдеться в тексті.