Журналісти назвали одного із найбезрезультативніших депутатів ВРУ

  165
  Депутат від БПП Дмитро Лубінець за свою депутатську каденцію подав до парламенту 184 законодавчі ініціативи, з яких згодом чинними актами стали лише 38 документів

  Про це, аналізуючи ефективність роботи народних обранців парламенту, написали журналісти видання «Комсомольская правда»  у статті «Топ фейлов в работе депутатов текущего созыва ВР».

  «Народні обранці часом випробовують свій електорат на міцність, пропонуючи божевільні та нікому не потрібні ідеї», – розповідають про підсумки свого дослідження автори статті. До загального переліку сумнівних ініціатив вони включили нещодавно підписаний Президентом України Закон № 5114 (введення обмежень доступу на ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту з винятком для ручного вантажу пасажирів); новий законопроект про поштовий зв’язок від Міністерства інфраструктури, що об’єднав у протесті всі служби доставки; законопроект № 4303, який не зібрав достатньої кількості голосів, про заборону гастролей російських артистів, не готових засуджувати агресію своєї країни; а також законопроект № 2252а, що дозволяє ув’язненим використовувати жаргон і робити татуювання. Однак найбільше «балів» в умовному антирейтингу набрав представник пропрезидентської політичної сили Дмитро Лубінець, законодавча активність якого була розглянута як щодо результативності та корисності ідей, так і щодо загроз, які можуть спричинити окремі законопроекти.

  «Безпека українців мало хвилює депутата від БПП Дмитра Лубінця, що став одним із авторів законопроекту № 2891, який наробив галасу (про внесення змін до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», що дозволяють власникам квартир у багатоповерхових будинках відключатися від тепломереж для підключення систем індивідуального/поквартирного опалення та постачання гарячої води)… Експерти миттєво відреагували на таку пропозицію сумною статистикою трагедій у населених пунктах, де в ті чи інші періоди на експериментальному рівні вводилися подібні норми. Та й у принципі, повернення до «буржуйок» у квартирах – це саме те, чого «чекає» євроспрямована нація», – зазначається у статті.

  Журналісти підрахували кількість ініціатив народного обранця, а також проаналізували їхню подальшу долю. За винятком документів, що стосуються припинення повноважень тих чи інших народних обранців, результативність депутата склала близько 14%. «Немає нічого дивного, якщо придивитися до цих ініціатив. Дмитро Лубінець то запропонує позбавити державу необхідності фінансувати спортивні школи (проект № 4857), то спробує фактично припинити дію банківської таємниці (проект № 3479), то підтримає ідею вчергове підвищити зарплати депутатам (проект № 5573). Одним словом, напрочуд «корисний» для країни народний обранець», – пише видання.  • інші новини