Провайдерів зобов’язали відключити російський опозиційний телеканал “Дождь”

    80

    Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зобов’язала провайдерів відключити російський телеканал “Дождь”, повідомляє РБК-Україна.

    Нацрада одноголосно прибрала телеканал “Дождь” з переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам законодавства України і дала провайдерам місяць, щоб замінити російський телеканал на інший. Нацрадою було зафіксовано розміщення комерційної реклами, що є порушенням вимог закону “Про рекламу”.

    До того ж, за словами голови Нацради Юрія Артеменка, були зафіксовані порушення Закону України “Про телебачення і радіомовлення”. Одним з ключових пунктів по даному рішенню стала ситуація навколо Криму. Член Нацради Сергій Костинський заявив: “Ми знаємо, що відповідь на питання “Чий Крим?” ставить крапки над і, як сприймати ту чи іншу людину. Журналісти “Дождя” їздять в Крим з порушенням українського законодавства. Вони називають кордон Херсонської області та АР Крим українсько-російським кордоном. Також вони показують карту РФ, на якій Крим показаний, як територія Росії. Це регулярні випадки”.