Кримчанин розповів, як Крим страждає під владою Росії (фото)

  2939

  фото: рolitR

  Блогер підбив підсумки 2016 року Криму у складі Росії

  Як повідомляє Politeka, кримський блогер Олександр Гірський на сторінках видання «Ехо Моксви» написав, що 2016 рік був багатий на події і скандали. Автор починає з туристичного сезону і висловлює сумнів, що торік анексований півострів відвідали 6 млн туристів.

  «Вважаю, що це цілковита нісенітниця, а ось про 3-3,5 млн реальних туристів у 2016 році говорити можна, і це та цифра, в якій збігаються більшість експертних оцінок», – повідомляє він.

  Народ у Криму, пише Гірський, обурює якість доріг, які є катастрофічно поганими. За його словами, пересування Кримом стало просто небезпечним.

  «То дірки, то хвилі, то переходи між відремонтованими ділянками такі, що у джипів колеса відвалювалися», – пише він.

  Гірський розповів про гучний скандал, який стосується голови Служби автомобільних доріг Криму Ігоря Кравченка на прізвисько «Танцюрист».

  «Цей 27 річний юнак був відомий раніше, як танцюрист, а от кілька років тому він зайнявся автодорожнім будівництвом. Історія набула розголосу завдяки фото, які виклала в соціальній мережі його подруга.

  Вона виставляла напоказ, м’яко кажучи, дуже сміливу частину свого життя і «танцюриста-чиновника» Кравченка, що не відповідало доходам товариша. А ось фото, яке вони виклали з комплексу «Мрія», де чесному чиновнику зарплати не вистачить і на день відпочинку», – написав він.

  танцор

  На думку блогера, в анексованому Криму весь рік гриміли скандали, пов’язані з будівельними компаніями, а неофіційним лідером цього будівельного свавілля став спікер Держради Володимир Константинов.

  Будівельна компанія чиновника – «Консоль» відхоплює найкращі шматки будувати там, де не можна. Константинов, вважає блогер, людина, яка просто «знищує» Крим заради особистої вигоди.

  Особливо зазначив кримчанин історію з «дівчинкою Константинова» Лізою, яку призначили «міністром спорту Криму».

  «Так що ми тепер маємо у Криму міністра спорту, яка добре вміє закидати ніжку на «фартовий Range Rover», який належить Константинову, більше ні в чому суттєвому вона помічена не була», – повідомляє кримчанин.

  министр спорта крыма

  Торкнувся Гірський і теми виборів до Держдуми. Він написав, що адміністративний ресурс було включено «на повну» для підтримки партії Путіна, а незалежні кандидати і кандидати від інших партій не мали жодних шансів пробитися.

  «Якщо хто скаже, що вони були чесні, то плюньте йому в обличчя», – написав Гірський.

  Блогер оцінив і діяльність голови анексованого Криму Сергія Аксьонова, хоча блогер пише, що Аксьоновим було прийнято багато правильних рішень, проте, «їхня реалізація нульова».

  «Ну, назвіть мені хоч одне вирішене системне питання? Жодного. Навколо нього суцільні злодії і балаболи. Щось треба робити, Сергію Валерійовичу! Зміною одного чиновника на іншого, навіть дуже хорошого, нічого не вийде, його зжеруть і нічого не дадуть зробити», – резюмував кримчанин.