В січні зникнуть з екранів дев’ять відомих телеканалів

  850

  Провайдер кабельного телебачення «Ланет» заявив, що компанія з 11 січня припиняє трансляцію телеканалів »Інтер», НТН, К1, К2, «Мега», «Піксель», Zoom, «Enter-фільм», «Інтер +».

  Як на своїй сторінці у Facebook написав директор «Ланет» Мар’ян Івасюк, провайдер досяг в переговорах з медіагрупами компромісу з усіх критичних питань (синхронне підписання договорів, пакетне розміщення каналів в соціальному пакеті, розміщення каналів на перших кнопках та інше)

  «Тим не менш, слідуючи реформаторському духу змін до Закону «Про телебачення і радіомовлення» (відносно уточнення умов Розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги), спрямованих на лібералізацію економічних відносин учасників ринку кабельного телебачення, ми вирішили підтримати конкуренцію між медіа групами та забезпечити додаткові можливості для незалежних телеканалів», – зазначив він.

  Відтак, стимулюючи медіагрупи до конкуренції, у 2017 році в кабельній мережі «Ланет» будуть ретранслюватися канали лише 3 з 4 медіагруп. Таке рішення компанія ухвалила, ґрунтуючись на поточних рейтингах телеперегляду, відповідно до яких канали Inter Media Group дивляться найменше.  • інші новини