Українцям рекомендують утриматися від візитів до ОАЕ

  1125

  У МЗС рекомендували українцям відмінити заплановані візити до міст Дубай та Шарджи в Об’єднаних Арабських Еміратах через складні погодні умови, які напередодні призвели до того, що сотня українців на кілька діб застрягли в аеропорту ОАЕ, передає УНН.
  “Починаючи з 29 грудня 2016 року, через складні погодні умови (густий туман) в аеропортах м.Дубай та м.Шарджа (ОАЕ) було відмінено або перенесено велику кількість рейсів. За інформацією Національного центру метеорології та сейсмології ОАЕ, існує висока вірогідність продовження протягом найближчих днів складних погодних умов. У цьому зв’язку попереджаємо громадян України, які планують свої подорожі, про можливість подальшого скасування/затримки рейсів в ОАЕ, а також значний термін очікування наступних рейсів”, – йдеться в повідомленні Департаменту консульської служби МЗС України.
  Крім того, консульство України в м. Дубай та Посольство України в ОАЕ продовжує тримати зазначене питання на контролі та вживає заходів з метою захисту прав та інтересів громадян України.
  Також посольство України в ОАЕ поінформувало про ситуацію в аеропортах країни Міністерство інфраструктури України, аеропорти “Бориспіль”, “Київ”, “Одеса”, представництва авіакомпаній в Україні – “Міжнародні авіалінії України”, “AirArabia” та “FlyDubai”.
  Нагадаємо, три доби майже 100 українських туристів перебували у транзитній зоні аеропорту міста Шарджа (ОАЕ), і не могли повернутися до Києва через проблеми з авіакомпанією Air Arabia.
  Вже 1 січня в МЗС повідомили, що о 9 годині ранку з Дубаї до Києва вилетіло літаком близько 100 громадян України.


  • інші новини