Найсексуальніша поліцейська країни розповіла подробиці з особистого життя

  651

  Відома київська полісменка Людмила Мілевич відверто розповіла про стосунки зі своїми колишніми чоловіками.

  За словами Мілевич, щомісяця вона витрачає дві тисячі доларів, пише “Телекритика”.

  Грошима її забезпечують два колишні чоловіки. Свою ж зарплату поліцейська заощаджує.

  “Вперше я вийшла заміж у 17 років. П’ять років тому я розлучилася з першим чоловіком і зустріла другого. І півроку тому розлучилася зі своїм другим чоловіком. Прожити все життя з одним чоловіком? У наш час такого не буває”, – вважає Людмила.

  З першим чоловіком вона була у шлюбі 11 років та має від нього доньку Алексу. З другим поліцейська жила у цивільному шлюбі. За словами дівчини, останній і досі забезпечує її грошима. А також проспонсорував вихід книги, яку пише Мілевич.

  З першим чоловіком у мене була велика любов. А з другим – гроші, поїздки, шмотки, шуби. Він чудово розумів це,

  – розповіла вона.

  Поліцейська додала, що другий її чоловік повністю забезпечив її життя на найближчі 10 років. Мілевич зазначила, що пішла від першого чоловіка через зраду та зізналась, що сама зрадила свого другого чоловіка, але сумління її не гризе. Пішла від останнього через його переїзд до Росії, де той почав будувати свій бізнес.

  Зі своїми “екс” вона дружить. Зокрема, з першим чоловіком вони разом проводять усі вихідні та відпустки. Батько доньки хоче повернути стосунки з Людмилою. Також Мілевич чесно зізналася, що з бідним чоловіком у неї нічого б не вийшло.

  “Я нормально живу на 2 тисячі доларів на місяць. Забезпечую себе, дитину, допомагаю батькам. Я не з тих людей, у яких є машина, але вони щомісяця хочуть іншу. Мені потрібен автомобіль, щоб відвезти дитину до школи, поїхати до батьків. Але на “Жигулі” я, звичайно, теж їздити не хочу. Я не маю будинків, мегакрутих машин і чоловіків, які мені дарують мільйони. Я цього і не прагну. У когось висить 15 соболиних шуб, а у мене всього лише один соболь і одна норка. Усе! Мені цього достатньо”, – додала поліцейська.  • інші новини