Топ-5 новорічних вакансій

  84

  Роботодавці почали оголошувати новорічні вакансії з початку листопада. Найбільше шукають аніматорів для дитячих ранків, приватних та шоу-програм, зазначає robota.ua. Gazeta.ua дібрала 5 новорічних вакансій.

  1. Монтажник новорічних гірлянд

  Серед чоловіків 20-40 років шукають монтажників новорічних гірлянд на приватні будинки, готелі та ресторани. У кандидата мають бути робочі інструменти та автомобіль. Робота на один-два місяці. Обіцяють платити 10-15 тис. грн.

  2. Дід Мороз і Снігуронька

  На корпоративні вечірки чи приватні домашні дитячі програми шукають аніматорів для ролі Діда Мороза та Снігуроньки. Такі вакансії оголосили в Києві, Харкові, Одесі та Львові. Більшість роботодавців не вимагають досвіду роботи від кандидатів та надають костюми. За один захід пропонують у середньому 250-500 грн.

  3. Актор у новорічну програму

  В Одесі шукають акторів у дитячу новорічну програму. Роботу обіцяють з 20 грудня по 10 січня. За цей час актори матимуть по 5-8 виступів за день. Платити обіцяють 7 тис. грн.

  4. Консультант із карнавальних костюмів

  Продавця-консультанта карнавальних костюмів шукають в один із столичних торговельних центрів. Робота триватиме місяць. Шукають кандидатів з активною життєвою позицією та вмінням продавати. Платитимуть 4 тис. грн.

  5. Керівник ковзанки

  На ковзанку просто неба у Києві шукають адміністратора. Має слідкувати, щоб клієнтів обслуговували якісно, а льодове покриття очищували вчасно. Кандидат повинен мати досвід роботи в роледромі чи льодовій арені. За зміну з 10:00 до 20:00 платитимуть 500 грн.