Пентагон розробив нову систему спостереження за НЛО – портативний комплекс Gremlin

  190

  Хоча звіт спецпідрозділу Пентагону з всеосяжного вивчення аномалій (AARO) не містить жодної згадки про виявлення інопланетян за всю історію повідомлень про НЛО, у військовому відомстві США вважають важливим продовжувати спостереження. Це повинно виключити непоінформованість щодо потенційних загроз об’єктам національної безпеки, для чого військові та вчені створили портативний комплекс спостережень Gremlin.

  Про створення комплексу повідомив журналістам виконувач обов’язків голови AARO Тім Філліпс (Tim Phillip). За його словами, управління співпрацює з урядовими лабораторіями та університетами у процесі розробки портативного комплекту датчиків під назвою «Система Гремлін».

  Агентство AARO було створено в Пентагоні на початку 2022 року для упорядкування справ з невідомих літаючих об’єктів (UFO). Термін UFO (НЛО) замінили на UAP або невідомі аномальні явища, доручивши слідчим AARO розбирати невідомі явища в космосі, у повітрі, на землі, на воді та під водою. Через два роки роботи AARO опублікувало перший том звіту. У ньому сказано, що за всю історію повідомлень про НЛО з 1945 немає жодного випадку, пов’язаного з інопланетними кораблями.

  Водночас Пентагон не має наміру відмахнутися від фактів невпізнаних явищ і об’єктів поряд з об’єктами, що охороняються, або об’єктами національної безпеки. У разі повідомлення про щось подібне спостереження оперативно можна доручити комплексу «Гремлін», розгорнути який можна буде дуже і дуже швидко.

  Система Gremlin вже проводила спостереження. За словами Філіпса, під час звичайних спостережень вона виявила також космічні явища. «Вона фіксує безліч кажанів та птахів. Ми багато дізнаємося про спалахи на сонці», — сказав Філліпс під час брифінгу з журналістами минулого четверга.

  Факт, що система Gremlin фіксувала птахів та інших тварин, узгоджується з недавніми висновками AARO. Минулого тижня управління розслідуванням UAP опублікувало 63-сторінковий звіт, в якому пояснюється, що воно не знайшло доказів існування НЛО.

  “Більшість спостережень були звичайними об’єктами і явищами і стали результатом неправильної ідентифікації”, – сказано у звіті.

  Система Gremlin буде здатна збирати дані щодо кількох спектрів. Поки що не було виявлено жодних НЛО, які можна було б класифікувати як позаземні космічні кораблі. Таким чином, система допоможе ідентифікувати об’єкти, які часто помилково приймають за НЛО.

  “Ми дійсно починаємо розуміти, що знаходиться на орбіті нашої планети, і як ми можемо виключити це як аномальні об’єкти”, – додав Філіпс.