Опитування показало скільки українців довіряють телемарафону «Єдині новини»

  221

  Телемарафон «Єдині новини» користувався широкою підтримкою у 2022 році, але з 2023 року простежується стабільне зниження довіри до нього. Про це свідчать результати опитування, проведене Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

  «Ідея телемарафону «Єдині новини» користувалася широкою підтримкою у 2022 році, але з 2023 року простежується стабільне зниження довіри і станом на лютий на лютий 2024 року ми вперше фіксуємо негативний баланс довіри-недовіри», – йдеться у дослідженні.

  Таким чином кількість тих, хто довіряє, зараз менше кількості тих, хто не довіряє. Так, у грудні 2023 року 43% довіряли телемарафону «Єдині новини», не довіряли – 38%. Станом на початок лютого 2024 року частка тих, хто довіряє, знизилася до 36%. Натомість до 47% зросла частка тих, хто не довіряє.

  Важливо зазначити, що хоча ті, хто не довіряє президенту Володимиру Зеленському, значно більш критичні до телемарафону, але і серед тих, хто довіряє очільнику держави, телемарфону довіряють 48%, не довіряють – 33%.

  «Результати опитування засвідчують, що у все більшої кількості українців телемарафон «Єдині новини» викликає критичні зауваження», – зазначають соціологи.

  Опитування проводилось методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера. Учасниками опитування стали 1202 респонденти, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Опитування проводилося з дорослими (у віці 18 років і старше) громадянами України, які на момент опитування проживали на території України (у межах, які контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року). До вибірки не включалися жителі територій, які тимчасово не контролювалися владою України, а також опитування не проводилося з громадянами за кордоном.  • інші новини