У WhatsApp тепер можна авторизуватися за електронною поштою

    74

    Раніше цього місяця повідомлялося, що розробники WhatsApp тестують функцію авторизації на нових пристроях за допомогою адреси електронної пошти. На той момент це нововведення було доступне обмеженій кількості користувачів, які взаємодіють із сервісом за допомогою бета-версій програми. Тепер така можливість поступово поширюється на всіх користувачів месенджера.

    Згідно з наявними даними, можливість авторизації в месенджері за допомогою адреси електронної пошти реалізована у WhatsApp версії 23.24.70 для пристроїв на базі iOS, яка цього тижня була опублікована в магазині Apple App Store. Ця опція не замінює традиційний варіант авторизації за SMS, але є своєрідною альтернативою, яка може виявитися корисною, якщо, наприклад, користувач знаходиться поза зоною покриття стільникового оператора.

    Для використання нової функції необхідно вказати адресу своєї поштової скриньки у налаштуваннях програми. Для цього достатньо перейти в меню налаштувань профілю та вибрати розділ «Обліковий запис», в якому знаходиться поле для введення адреси поштової скриньки. Зазначається, що поштова скринька використовується лише для авторизації, і інші користувачі сервісу не бачитимуть її. Оскільки поштова адреса використовується тільки для авторизації, для взаємодії з сервісом користувачеві, як і раніше, буде необхідний номер мобільного оператора.    • інші новини