Українські хакери злили в мережу дані тисяч росіян із сайту «Держпослуги»

  243

  Хакери з Cyber ​​Anarchy Squad зламали та виставили для загального доступу дані тисяч російських підприємців, зареєстрованих на державному порталі.

  Імена, номери телефонів, електронна пошта та інша інформація тисяч росіян із порталу Держпослуг потрапила у відкритий доступ.

  Українська хакерська група Cyber ​​Anarchy Squad зламала російську Єдину систему ідентифікації та аутентифікації (ЕСІА) і викрала персональні дані росіян. Частину бази даних було опубліковано у Telegram-каналі DumpForums.

  ЕСІА умовно вважається «електронним паспортом» громадянина росії та використовується для доступу до сайту держпослуг. Як стало відомо, видання містить близько 5 000 записів, що містять прізвища, імена, по-батькові, обладнання для реєстрації та видачі паспортів, дати народження, телефони та електронну пошту. Все це тепер є суспільним надбанням.

  «Ми не злили все, бо в цьому немає потреби. Ми просто покажемо, наскільки жорсткі справи з інформаційною безпекою в російській федерації. Говорять, що український кіберфронт мертвий. Що ж, побачимо», — написали хакери із Cyber ​​Anarchy Squad у Telegram.

  При цьому російське міністерство цифрового розвитку, зв’язку та масових комунікацій на офіційному Telegram-каналі поспішило заспокоїти своїх клієнтів та заперечує витік даних ЕСІА чи Держпослуг. Файл, за словами офіційних осіб, не містить повних параметрів сервісів, а логіни та паролі користувачів не були розсекречені.

  Раніше хакери з українського кіберальянсу проникли до Федеральної служби виконання покарань Росії і надали в загальному доступі файл, що містить 500 відсканованих листів російських ув’язнених своїм батькам.

  Джерело: t.me  • інші новини