Видавництво «Фабула» анонсує нову книжку української дослідниці Віри Валлє «Свобода та її вороги. Нотатки під час війни»

  68

  Україна і світ уже ніколи не будуть такими, як раніше. Цей день не тільки став вихідною точкою кардинальних змін у житті багатьох із нас, а й заклав початок нового відліку історії України, визначив нові тенденції глобальної політики.

  «Свобода та її вороги. Нотатки під час війни» — це глибокий аналіз проблем, які стали передумовами ескалації російської агресії 24 лютого 2022 року. У новій книжці Валлє проливає світло на шлях України до перемоги.

  Чи впораються українці з ворогами свободи? За якими правилами грають Європа і США? За що сьогодні помирають українці? Та чи вдасться нам подолати зло авторитаризму і врятувати світ від занепаду демократії?

  Широке і ґрунтовне дослідження про підсумки 30-річчя незалежності України, подолання культурних стереотипів, сучасне реформування освіти, збереження національної ідентичності та боротьбу з корупцією, і на додаток, деякі прогнози і рекомендації для розвитку нашої країни після перемоги у цій війні.

  Віра Валлє — українська письменниця і правозахисниця. Доктор філософії у галузі економіки (PhD). Магістр права. Юрист-практик з досвідом роботи у Групі Світового банку, міжнародних корпораціях та громадському секторі. Авторка низки законів у сфері господарської діяльності та протидії корупції.

  Ще починаючи з 2014 року, коли Росія розв’язала війну проти України, Віра стала досліджувати шлях України після краху СРСР і зосередилася на проблемах, які стояли на перешкоді молодій незалежній державі.

  Написана впродовж перших двох місяців повномасштабного вторгнення Росії в Україну, ця книжка є застереженням про загрози, які чинить свободі авторитаризм, а також нагадуванням про важливість невпинної й наполегливої боротьби за цінності лібералізму.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин