В Україні стартує грантова програма для отримання ІТ-освіти

  343

  Кабінет міністрів запускає програми грантів для розвитку підприємництва та навчання українців. Зокрема українцям оплатять вартість навчання у сфері ІТ.

  Як передає ВСВІТІ, про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

  Зазначається, що програма грантів «Старт в ІТ» передбачає оплату вартості навчання для громадян, які втратили роботу, перебувають у простої, неоплачуваних відпустках, є ВПО або бажають отримати нову професію у сфері IT.

  Заявки учасників разом із пакетом документів прийматимуть у центрах зайнятості.

  Одержувачам гранту надається електронний сертифікат для професійного навчання, який гарантує оплату навчальних послуг. Учасники програми мають використати сертифікат протягом 10 робочих днів з дня видачі, уклавши на його підставі договір із закладом освіти.

  «Особи, які беруть участь у програмі, зобов’язуються пройти курс навчання та після його завершення протягом 30 днів працевлаштуватися за новою спеціальністю або відкрити власну справу в цій галузі», – йдеться у повідомленні.

  За даними DOU, розмір заробітної плати програмістів варіюється залежно від досвіду (рівня завдань, які вирішує програміст) і навичок (наприклад, мова програмування, якою володіє фахівець). Для прикладу, середня заробітна плата PHP-розробника в діапазоні від 1 000 доларів (рівень Junior) до 3 500 доларів (рівня Senior), а середня заробітна плата Java розробника в діапазоні від 1 200 доларів (рівень Junior) до 4 000 доларів (рівня Senior).


  • не пропусти

  • магазин