Apple випробовує дев’ять нових моделей комп’ютерів із чотирма різними процесорами серії M2

  292

  Процесори Apple власної розробки встигли прописатися в найпродуктивніших настільних системах, і компанія не збирається зупинятися на досягнутому, активно готуючи процесори покоління M2 до дебюту і вже розпочавши їх тестування. У сімействі M2 буде щонайменше чотири процесори, а кількість моделей комп’ютерів на їхній основі досягне дев’яти штук.

  Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на логи, доступні розробникам програмного забезпечення для екосистеми Apple. Стверджується, що компанія вже розпочала тестування нових комп’ютерів на базі процесорів сімейства M2. Крім того, в логах було помічено згадку про версію Mac mini на базі процесора M1 Pro, який зараз використовується в ноутбуках MacBook Pro початкового рівня з 14- та 16-дюймовим дисплеєм. Доведено існування прототипу Mac mini на базі процесора M1 Max, але вихід Mac Studio зробив випуск такої системи недоцільним.

  MacBook Air на базі процесора M2 зможе запропонувати 8 обчислювальних та 10 графічних ядер. У порівнянні з існуючим MacBook Air додадуться два графічні ядра. Процесор M2 також ляже в основу Mac mini, як і продуктивніший варіант M2 Pro. На основі останнього буде створено 14-дюймовий MacBook Pro, а ще у складі такого ноутбука можна знайти процесор M2 Max. Він буде поєднувати 12 обчислювальних та 38 графічних ядер проти 10 та 32 у попередника відповідно. Обсяг оперативної пам’яті MacBook Pro з 14-дюймовим дисплеєм досягне 64 Гбайт.

  Початковий процесор M2 використовуватиметься і в окремих комплектаціях MacBook Pro. Для варіанта MacBook Pro з 16-дюймовим дисплеєм призначатимуться процесори M2 Pro та M2 Max. Нарешті, настільний Mac Pro отримає процесор M2 Ultra, який напевно буде здвоєним варіантом одного з простіших процесорів даної серії. Очікується, що нові MacBook Air, початковий варіант MacBook Pro і нові Mac mini будуть представлені ще цього року, причому щонайменше дві моделі з’являться в середині року. Оновлений MacBook Air отримає тоншу рамку навколо дисплея та зарядний пристрій із роз’ємом MagSafe.

  Джерело: bloomberg.com


  • не пропусти

  • магазин