iPhone 15 чи iPhone 16? Apple запатентувала смартфон без вирізів

  1742

  Зважаючи на все, попередні роботи над серією iPhone 15 вже почалися.

  Компанія Apple використовує чубок у смартфонах iPhone протягом останніх 5 років. У iPhone 13 площа вирізу у верхній частині екрану зменшилася, проте радикальних змін дизайні не відбулося. В iPhone 14 Pro очікується заміна чубчика на два вирізи меншої площі. Але Apple вже працює над повною відмовою від вирізів.

  5 квітня Відомство за патентами та товарними знаками США схвалило новий патент Apple, у якому описується смартфон із фронтальною камерою та датчиками Face ID, розташованими під поверхнею екрана. Давно говорять про те, що Apple працює в цьому напрямку, і остання реєстрація підтверджує чутки.

  Оскільки патент щойно схвалено, його практична реалізація очікується не раніше наступного року. Тим більше, що фінальний дизайн iPhone 14 був затверджений ще на початку року, а з лютого розпочалося тестове виробництво нових смартфонів.

  Але, зважаючи на все, попередні роботи над серією iPhone 15 вже почалися. У компанії в запасі є цілий рік перед запуском тестового виробництва, щоб довести до розуму цю технологію та вдосконалити процес.

  Проте деякі аналітики вважають, що подібний дизайн з’явиться тільки в лінійці смартфонів iPhone 16.

  Джерело: ixbt.com


  • не пропусти

  • магазин