Представлена ​​найсучасніша рація Xiaomi: 5000 км, 100 годин, IP54 та якісний звук

  205

  Компанія Xiaomi випустила рацію третього покоління під назвою Xiaomi Walkie-Talkie 3, яку продають в Китаї за ціною 62 долари, пропонуючи кілька покращених функцій, включаючи повну підтримку 4G Netcom.

  Повна підтримка 4G Netcom поширюється на трьох основних операторів у Китаї. Ця функція дозволяє встановити зв’язок на відстані до 5000 км по всій країні.

  Рація має різні функції і одночасно підтримує бездротові оновлення, які можуть додати більше функцій у майбутньому.

  Xiaomi Walkie-Talkie 3 підтримує різні методи внутрішнього зв’язку, у тому числі внутрішній зв’язок віч-на-віч, зв’язок з декількома людьми, а також двосторонні голосові виклики. Рація оснащена високопродуктивною аудіосистемою, що складається з 40-міліметрового динаміка великого розміру та професійного чипа обробки звуку, що забезпечує збільшення гучності на 30% порівняно з попередніми моделями. Також є алгоритм шумозаглушення навколишнього середовища, який знижує рівень спотворень на 10,9%.

  Xiaomi Walkie-Talkie 3 має вбудований акумулятор ємністю 3000 мАг, який може працювати до 100 годин у режимі очікування, а також може використовуватись до 60 годин. Заряджається пристрій через USB-C. Рація оснащена 2-дюймовим кольоровим екраном, відповідає ступеню захисту IP54 та оснащена вбудованою задньою кліпсою. Є роз’єм 3,5 мм та можливість підключатися до гарнітур Bluetooth.

  Джерело: gizmochina.com


  • не пропусти

  • магазин