Starlink в Україні: де й коли з’явиться доступ до інтернету від Ілона Маска (відео)

  1001

  За словами керівника розвитку електронних послуг Мінцифри Мстислава Баніка, зараз термінали Starlink працюють для потреб держсектора, медиків і ЗМІ.

  Станції Starlink компанії Ілона Маска Space X продовжують надходити в Україну певними партіями. Однак поки що супутниковий інтернет з’явиться не в усіх точках України. Зараз його розміщують лише там, де це необхідно, наприклад, у зоні бойових дій. Про це розповів керівник розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації Мстислав Банік в інтерв’ю “24 каналу”.

  Банік додав, що зараз термінали Starlink встановлюють у місцях, де було зруйновано інфраструктуру провайдерів у ході військових дій. Конкретні локації що не розкривають із погляду безпеки.

  Для кого працює інтернет від Ілона Маска

  • Для державного сектору.
  • Для медиків.
  • Іноді – для засобів масової інформації.

  “Відповідно, там, де точно потрібно мати безперебійний доступ до інтернету, де це важливо”, — сказав Банік.

  Крім того, Мстислав Банік не виключає, що в майбутньому кількість терміналів Starlink в Україні може збільшитись, що збільшить зону покриття, охопивши всю територію країни.

  На запитання журналіста про те, чи є якесь співвідношення старих і нових моделей терміналів, які прибули в Україну, Банік відповів, що найперша партія була за попередніми версіями. Однак він додав, що станції прибули протягом кількох днів.

  “Перша партія була попередньою версією, але її доставили за кілька днів. Коли доставляють StarLink, не час перебирати версії, коли можна почати одразу користуватися тими перевагами, які він надає”, — заявив він.


  • не пропусти

  • магазин