Донька прикордонника, який загинув на Донбасі, написала зворушливий лист королеві Великої Британії (фото)

  2223

  Листа королеві Великої Британії написала донька прикордонника Андрія Матвієнка з Кропивницького, який загинув на Донбасі.

  Про це повідомляє пресслужба Кропивницької міської ради

  Зазначено, що український військовослужбовець загинув 7 серпня 2014 року в АТО, коли на фугасі підірвався автомобіль одного із рейсів. Чоловіка доправили до медичного закладу, але шансів на порятунок життя не було.

  У 2015 році трирічна донька загиблого отримала замість батька орден за мужність.

  Напередодні дівчинка, мама Ірина та репетитор з англійської мови написали лист королеві Великої Британії Єлизаветі II.

  «Ваша Величносте! Я, Саша Матвієнко, з українського міста Кропивницького. Мені 10 років, 7 з яких я живу без тата. Він був військовим, його вбили на війні на Донбасі. Мені дуже сумно, що ми тепер тільки вдвох із мамою. Зараз Росія знову лякає мою країну великою війною, а війна — це коли гинуть тата і багато, багато мирних людей. Я Вас дуже прошу, скажіть Путіну, щоб він забрав свої танки та своїх солдатів від нашої землі. Я бачила на фото, що у вас маленькі правнуки. Вони щасливі, бо мають тата і маму. Я бажаю Вам миру і бути здоровою. Дуже вірю, що Ви поважна пані ­– Королева Великої Британії, прочитаєте мого листа і попросите російського Путіна не вбивати українських людей», – йдеться у листі доньки Героя.


  • не пропусти

  • магазин