Користувачі просять Xiaomi пояснити дивний дизайн майбутнього смартфона

  296

  Надихалися дизайном Honor 50.

  Вчора відбулася прем’єра Redmi K50 Gaming Edition, а ось інші апарати серії Redmi K50 компанія зберігає для іншого вдалого моменту. На весну нам обіцяна презентація Xiaomi 12 Ultra та лінійки Xiaomi Mix 5, а у другому півріччі мають показати Xiaomi Mix Fold 2. Також не забуваємо про можливий реліз Xiaomi 12T та Xiaomi 12T Pro, а ще можна чекати наступника Xiaomi Civi.

  Можливо, ми вже знаємо дизайн камери, який оберуть для Xiaomi Civi 2. Сьогодні відомий мережевий інформатор Digital Chat Station виклав у мережу фото чохла, який стане захисним вбранням для однієї з майбутніх новинок Xiaomi. Єдине в чому впевнене джерело, так це в тому, що це безумовно аксесуар не призначений для Xiaomi Mix 5.

  Китайські користувачі досить активно почали обговорювати “творіння” і далеко не все в захваті від такого дизайну. Хтось побачив в оформленні тильної камери риси Honor 50 або Huawei Nova 9. Знайшлися й ті, хто вважав, що об’єктом для натхнення стали смартфони Realme 9 Pro+, Oppo Reno7 5G та Huawei P50.

  А ось про характеристики новинки нічого не відомо. Але можна не сумніватися, що ми ще почуємо про смартфон для якого приготували цей чохол. Той же Digital Chat Station майже напевно буде серед тих інсайдерів, хто поділиться подробицями про нього.

  Джерело: weibo


  • не пропусти

  • магазин