В Ізраїлі створюють вакцину від коронавірусу для немовлят

  8

  Очікується, що до квітня Ізраїль розгорне вакцинацію для немовлят та дітей молодшого віку, повідомив високопосадовець охорони здоров’я.

  “В Ізраїлі зараз доступні вакцини для всіх у віці п’яти років і старше. Я вважаю, що до квітня це буде розширено для будь-якого віку старше шести місяців”, – заявив цього тижня д-р Ашер Шалмон, директор з міжнародних відносин Міністерства охорони здоров’я на брифінгу для іноземних політиків та журналістів.

  Pfizer проводить клінічні випробування, щоб знизити затверджений вік для вакцини з п’яти років до шести місяців. Минулого місяця компанія Pfizer повідомила, що у випробуванні на дітях віком від шести місяців до п’яти років “не було виявлено жодних проблем з безпекою”, і вакцина “продемонструвала сприятливий профіль безпеки”.

  Зараз компанія перевіряє реакцію на схему з трьох міні-доз для дітей молодше 5 років, після того, як виявила, що підхід з двома дозами викликав сильну реакцію у дітей віком від 6 до 24 місяців, але не був таким сильним у дітей віком від двох до п’яти років.

  Радник уряду з коронавірусу професор Надав Давидович, провідний епідеміолог, також зазначив на брифінгу для преси в середу, що Ізраїль прагне найближчим часом запровадити дитячі дози.

  Давидович зробив свої коментарі, обговорюючи, чому, на його думку, батьки не повинні послаблювати пильність щодо Омікрона, ґрунтуючись на спостереженнях, що він має тенденцію викликати легше захворювання, ніж попередні варіанти, і що діти, як правило, переносять вірус легше, ніж дорослі.

  Давидович сказав, що Омікрон набагато заразніший серед дітей, особливо в порівнянні з вихідною формою вірусу, який був значно менш заразним серед дітей у порівнянні з дорослими. “Тепер ясно, що на відміну від первісного SARS-COV-2, який не був таким актуальним для дітей, і вони не були такими заразними, тепер все зовсім по-іншому”, – сказав він. “Ймовірно, це пов’язано з біологічними особливостями – інфекції зараз набагато більше в горлі і у верхніх відділах дихальних шляхів. Що стосується дітей, анатомія яких відрізняється від дорослих, це, здається, робить їх більш схильними до інфекцій”.

  Давидович сказав, що очікує, що в майбутньому, коли пандемія буде утихомирена і вірус знизиться до низького рівня — або, кажучи науковим жаргоном, стане ендемічним — коронавірусні вакцини вводитимуться в дитинстві.

  “Я передбачаю, що коли хвороба стане ендемічною, у нас будуть вакцини проти COVID у рамках регулярного графіка вакцинації, такого як MMR, тому люди, які народяться, отримають графік вакцинації разом з іншими вакцинами”, – сказав він.  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин