Перший у світі iPhone з USB-C продають із аукціону

  82

  Минулого місяця Кен Піллонель – студент-робототехнік зі Швейцарії, продемонстрував світові свій iPhone X з портом USB-C, що повністю працює. Той же телефон зараз продається на аукціоні eBay. На момент написання цієї статті ціна сягнула 51 300 доларів.

  Йдеться про вживаний iPhone X 64 ГБ у чорному кольорі, який поставляється тільки в коробці без додаткових речей. Піллонель також радить не використовувати його як повсякденний телефон, а також на ньому відновлювати або видаляти дані.

  Якщо ви хочете побачити, як пристрій досяг своєї остаточної форми, Піллонель також розмістив повний посібник у своєму акаунті YouTube, в якому детально описується весь процес. Коротко кажучи, він повністю змінив конструкцію роз’єму Apple Lighting, що дозволило йому створити гнучку друковану плату, яка змогла вертикально поміститися всередині iPhone між батареєю та Taptic Engine.

  Весь проєкт має відкритий вихідний код, і ви можете знайти всі інструкції у його репозиторії GitHub, якщо хочете самостійно модифікувати iPhone за допомогою USB-C. І останнє, але не менш важливе, Піллонел сказав, що продовжить поратися з USB-C на iPhone, і навіть натякнув на додавання роз’єму USB-C до пари AirPods, що стане цікавим проєктом для подальшого розвитку.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Apple запатентувала шнур зарядки для iPad та iPhone.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин