Qualcomm висміяла відмову Google від Snapdragon на користь SoC Tensor

  2548

  Деякі пишуть, що Qualcomm просто злиться, бо втратила одного з клієнтів, а також додають, що Tensor, можливо, не буде грітися так само сильно, як Snapdragon.

  Компанія Qualcomm опублікувала на Twitter-сторінці Snapdragon повідомлення, яке явно адресоване пошуковому гігантові Google, хоча назва компанії в повідомленні не згадується.

  Повідомлення «Ми вирішили створити власну однокристальну систему для смартфонів замість використання Snapdragon» супроводжується двадцять одним червоним прапором. Єдиною компанією, яка в цьому році вирішила відмовитися від Snapdragon на користь однокристальної системи власної розробки, стала Google.

  Google Pixel 6 стане першим смартфоном Google, в якому буде використовуватися однокристальна система Tensor власної розробки. Згідно з Google, серія Pixel 6 буде набагато випереджати будь-які смартфони, які компанія випускала в минулому. Geekbench підтверджує Google Pixel 6 набрав 1027 балів в одноядерному тесті, а також 2706 балів при використанні всіх ядер.

  Як пише джерело, червоний прапор «схожий на сигнальний прапор потопаючого корабля або образне попередження». Однак це тільки припущення. У коментарях до цього посту деякі пишуть, що Qualcomm просто злиться, бо втратила одного з клієнтів, а також додають, що Tensor, можливо, не буде грітися так само сильно, як Snapdragon.

  Хтось написав, що Qualcomm змушує користувачів змінювати смартфони кожні пару років, тому що не підтримує свої ж платформи. А це, своєю чергою, завдає шкоди навколишньому середовищу.

  https://twitter.com/Snapdragon/status/1448317606365179906

  Багато користувачів критикують Qualcomm за це повідомлення і чекають офіційного коментаря.  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин