Instagram запустив нову функцію для безпеки користувачів

  36

  Соціальна мережа Instagram запустила нову функцію для забезпечення безпеки користувачів – Security Checkup. Про це у вівторок, 13 липня, йдеться в повідомленні компанії.

  – Віднині в соціальній мережі з’явиться нова функція Security Checkup, яка допоможе користувачам захистити свої акаунти. Security Checkup запропонує користувачам, акаунти яких можуть бути зламані, пройти кілька етапів, необхідних для захисту облікового запису, – йдеться в повідомленні.

  Користувачі Instagram, чиї акаунти в мережі можуть бути піддатися злому, зможуть перевірити чи відбувався вхід в обліковий запис з інших пристроїв, а також переконатися в правильності даних на сторінці, підтвердити взаємодію з іншими профілями або оновити інформацію для відновлення доступу до своїх акаунтів.

  Фахівці компанії також порадили для безпеки облікових записів в Instagram використовувати двофакторну ідентифікацію, додати номер телефону та електронну пошту, щоб соціальна мережа мала можливість зв’язатися з користувачем в разі потреби.


  • не пропусти

  • магазин