Розсекречені характеристики Samsung Galaxy Z Fold3

  30

  TENAA також схвалив для виходу розкладачку Galaxy Z Flip3 з модельним номером SM-F7110.

  Флагманський складаний смартфон Samsung Galaxy Z Fold3 з’явився в базі даних китайського регулятора TENAA, який перерахував ключові характеристики пристрою.

  Samsung Galaxy Z Fold3 проходить під модельним номером SM-F9260, при товщині 6,4 мм в розкладеному стані він буде тонший від свого попередника Galaxy Z Fold2 5G. Крім того, новий складний смартфон повинен мати покращений шарнір, який практично не залишить простору між панелями, що згинаються, тобто він буде досить компактним і в складеному стані.

  Габарити Galaxy Z Fold3 5G становлять 128,1×158,2 мм. Зовнішній екран має діагональ 6,2 дюйма, а акумулятор має ємність 4500 мАг. Смартфон буде працювати під управлінням операційної системи Android 11.

  Найбільш важливим нововведенням має стати підекранна камера, розташована в правій частині складного дисплея. Смартфон буде побудований на базі однокристальної системи Snapdragon 888, він отримає 12 ГБ оперативної пам’яті і надширококутну камеру з автофокусом.

  В TENAA також схвалили для виходу розкладачку Galaxy Z Flip3 з модельним номером SM-F7110, однак поки що не вказані характеристики пристрою.


  • не пропусти

  • магазин