iPhone 13 Pro зі сканером відбитків пальців і зменшеним чубчиком показали в новому відео

  200

  Очікується, що iPhone 13 Pro буде коштувати від 999 доларів.

  На YouTube-каналі ConceptsiPhone, який має 400 тисяч передплатників, опублікували новий відеоролик, що демонструє iPhone 13 Pro з вбудованим сканером відбитків пальців в кнопку включення збоку.

  Аналітик TF International Securities Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo) раніше вже заявив, що сканер відбитків пальців Touch ID під дисплеєм не з’явиться в iPhone до наступного року. Також в ролику демонструється підтримка функції Face ID, а також зменшений виріз під систему фронтальних камер.

  У ролику йдеться, що моделі Pro отримають дисплеї ProMotion, які будуть підтримувати частоту оновлення зображення 120 Гц. Раніше повідомлялося, що старшим моделям дістануться сучасні панелі з підтримкою адаптивної частоти оновлення зображення, які дозволять ефективно використовувати заряд акумулятора.

  Смартфони будуть побудовані на базі однокристальної системи Apple A15 Bionic, яка виробляється TSMC з використанням вдосконаленого 5-нм техпроцесу. Очікується, що всі чотири моделі iPhone 13 підтримуватимуть постійно включений дисплей, а також запис відео в портретному режимі.

  Очікується, що iPhone 13 Pro буде коштувати від 999 доларів. З іншого боку, iPhone Pro Max буде пропонуватися за ціною від 1099 доларів.


  • не пропусти

  • магазин