Представлена ​​недорога технологія зарядки смартфонів за 5 хвилин

  157

  Група дослідників з Кембріджського університету незабаром зможе розробити систему зарядки акумуляторів, яка дозволить повністю заражати акумулятори смартфонів протягом 5 хвилин.

  Дослідницьку групу очолює доктор Ашрей Рао (Ashray Rao) з Кембриджської Кавендішської лабораторії. Команда досліджувала поведінку літій-іонних акумуляторів при зарядці і розрядці і розробила механізм для управління швидкістю зарядки, що призвело до створення надшвидкої системи зарядки.

  Дана революційна технологія зарядки, як повідомляється, має низьку вартість і може збільшити термін життя акумулятора, уникаючи при цьому перегріву. Поки невідомо, скільки часу буде потрібно дослідникам для комерціалізації даної технології.

  Нещодавно Xiaomi анонсувала систему швидкої зарядки під назвою HyperCharge потужністю 200 Вт, здатну повністю зарядити акумулятор модифікованого смартфона Xiaomi Mi 11 Pro ємністю 4000 мАг за 8 хвилин.

  Також Xiaomi подала в Національне управління інтелектуальної власності Китаю (CNIPA) документи для реєстрації патенту, в якому описується інноваційна технологія звукової зарядки.


  • не пропусти

  • магазин