Гонка за мегапікселями завершена: Samsung Galaxy S22 отримає 50 Мп камеру

  35

  Додатково буде встановлено 12-мегапіксельний датчик з ширококутним об’єктивом і 12-мегапіксельний сенсор з телеоб’єктивом.

  Очікується, що флагман Samsung наступного покоління під назвою Galaxy S22 буде випущений в першому кварталі наступного року. Однак витоки інформації про його характеристики з’являються протягом останніх декількох тижнів.

  Згідно з останньою інформацією, Samsung Galaxy S22 отримає потрійну камеру на задній панелі. Головний датчик зображення буде мати роздільну здатність 50 Мп, додатково буде встановлено 12-мегапіксельний датчик з ширококутним об’єктивом і 12-мегапіксельний сенсор з телеоб’єктивом, який забезпечить 3-кратний оптичний зум.

  Це повністю суперечить попереднім чуткам про те, що Samsung Galaxy S22 повинен стати першим в світі смартфоном, який буде оснащений головним датчиком зображення роздільною здатністю 200 Мп. Також повідомлялося, що Samsung Galaxy S22 Ultra додатково буде оснащений тільки перископною камерою з телеоб’єктивом для підвищення можливостей зйомки на великих відстанях.

  Той же інформатор раніше заявив, що тільки найдорожча Galaxy S22 Ultra отримає скляну задню панель, а більш доступним Galaxy S22 і S22 Plus доведеться задовольнятися «посиленим полікарбонатом».

  На даній стадії до подібної інформації варто ставитися з обережністю, тому що Samsung сама ще могла не прийняти остаточне рішення.


  • не пропусти

  • магазин