У Пентагоні не змогли довести чи спростувати існування НЛО

  153

  У Пентагоні опублікували нову доповідь щодо ймовірної активності НЛО. Однак жоден з аргументів, які містить доповідь, не підтверджує та не спростовує існування НЛО та інопланетян. Про це повідомляє ВВС.

  У новій доповіді представники Пентагону зібрали інформацію про 120 інцидентів, коли в небі вдалося зафіксувати об’єкти, схожі на НЛО.

  Однак, що це за об’єкти, якою була траєкторія їх руху, яку  мету вони мали — пояснити не вдалося. Автори доповіді не змогли дати повних відповідей на ці запитання.

  У червні законодавці США мають отримати розсекречений варіант доповіді.

  Створенням доповіді займалася оперативна група, яку створили торік для розслідування десятиріч невідомих спостережень в повітряному просторі США. У зв’язку з цим в Міністерстві оборони вирішили “покращити розуміння” природи НЛО та встановити, чи є вони загрозою національній безпеці. Доповідь підготували, як частину пакету заходів щодо боротьби з пандемією. Роботу групи схвалив тодішній президент США Дональд Трамп.

  “Немає жодних доказів того, що НЛО, свідками яких були льотчики ВМС США протягом останніх років, були космічними кораблями інопланетян”, – пояснив інсайдер, знайомий з текстом доповіді.

  Джерело 


  • не пропусти

  • магазин