Безлімітний простір Google Фото віднині недоступний

  409

  Якщо ви покладалися тільки на Google Фото для резервного копіювання всіх своїх зображень і відео, вам доведеться задуматися про вільний простір для зберігання фото і відео.

  Сьогодні набрала чинності нова політика сервісу Google Фото, який припинив надавати безлімітний простір для зберігання фотографій у високій якості. Сервіс був запущений в травні 2015 року, сьогодні в ньому зберігається понад 4 трильйони фотографій.

  Про зміну політики було оголошено в кінці минулого року. Якщо ви покладалися тільки на Google Фото для резервного копіювання всіх своїх зображень і відео, вам доведеться задуматися про вільний простір для зберігання фото і відео.

  З червня кожен користувач Google Фото отримає безкоштовно всього 15 ГБ дискового простору (раніше завантажені матеріали не враховуються). Для будь-яких медіафайлів, які ви завантажуєте після 1 червня і які перевищують ці безкоштовні 15 ГБ, буде потрібно платна підписка.

  Власники раніше випущених смартфонів Google змін не відчують. Вони й далі будуть мати безкоштовне необмежене сховище з різною якістю фотографій в залежності від моделі смартфона.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин