Meizu переходить на HarmonyOS

  53

  Чутка про те, що різні компанії розглядають перехід на HarmonyOS, виявився не просто слухом.

  Минулого тижня з’явилися чутки про те, що як мінімум три компанії з-поміж виробників мобільних пристроїв розглядають використання операційної системи Huawei HarmonyOS у своїх виробах. І ось тепер слух підтвердився: Meizu офіційно підтвердила використання HarmonyOS.

  Про це говорить офіційний тизер, опублікований сьогодні. Напис на зображенні перекладається як «Привіт, HongMeng!» (В Китаї так називають HarmonyOS). Як очікується, HarmonyOS буде використовуватися в пристроях Meizu серії Lipro, але факт того, що 31 травня, коли й очікується офіційна заява Meizu щодо використання HarmonyOS, представлять і розумні годинники Meizu Watch – може бути, що HarmonyOS буде використовуватися в цих розумних годинниках. Якщо так, то фірмовий інтерфейс Flyme OS буде встановлений поверх HarmonyOS, а не Wear OS.

  Одночасно сьогодні в мережі з’явився новий тизер з подробицями про Meizu Watch. На зображенні йдеться про можливості моніторингу життєвих показників розумними годинниками: так, вони будуть відстежувати ЧСС в режимі 24/7, зможуть вести моніторинг оксигенації крові, сну і тиску (!). З приводу останнього не до кінця зрозуміло, що мається на увазі. Але якщо мова йде про артеріальний тиск, то Meizu в такому випадку випередить саму Huawei – у неї годинники з моніторингом артеріального тиску з’являться тільки в другій половині року.  • інші новини
  • не пропусти

  • магазин